Shoutboard

News

22.8.2010
Plakát vyroben a oblepen.

Možná už jste si toho ve svém okolí všimli i vy, možná ne. Komu náš plakát unikl nebo neměl možnost se na něj důkladně podívat, může se pokochat zde:


1.5.2010
RyoHCU vol. 3 aneb přípravy v plném proudu.
Vážení, drazí a jsme tu opět s pár novinkama jenž se týkají již třetího pokračování stále více se rozrůstajícího RyoHCU festu, který dozná pár kosmetických úprav a novinek. Tou asi největší je, že se akce již neuskuteční v klubu Erna, ale po neuvěřitelných pěti letech se akce tohoto ražení vrátí do kultovní Rýmařovské restaurace U Hrozna. Je to jednak z důvodu poskytnutí lepších prostorů a jednak z důvodu stále stoupající prestiže RyoHCU festu.
Třetí kolo se uskuteční 17.9.2010 v prostorách již zmíněné restaurace U Hrozna za účasti kapel Mrtvý holub (experimental-ska), Moskvič (rýmařovská ska-punková legenda), Soulsick (metal-hardcore z drsného severu Jeseníků, jenž se na RyoHCU festu představí již podruhé). Hlavní hvězdou večera bude určitě našlapaná grupa Bethrayer (kojetínský, úderný metal-hardcore). Dále vystoupí Madgod (Metalcore ze Šumperka) a třešničkou na dortu pro všechny budou na závěr nekompromisní drtiči Critical Madness (Grindová mlátička ze šumperských luhů a hájů).
Plakáty by měly být v oběhu zhruba od poloviny srpna (zatím pilně pracujeme na návrhu), stejně tak co nevidět zveřejníme začátek akce atd.... a těšit se můžete opět na nějaký drobný present nebo něco podobného.
Ovšem vzhledem k narůstající kvalitě tohoto festu (ať už organizačně, či pozvanými kapelami) hledáme sponzora, který by svým sponzoringem zajistil lepší podmínky a kulturní vyžití Vás všech, kteří chodíte podporovat muziku a kulturu v Rýmařově. Kdo byste měli zájem nebo o někom věděli, ozvěte se na blackoosh@seznam.cz nebo na amarth@centrum.cz .
Další novinkou je, že dne 12.6. 2010 proběhne ve spolupráci s RyoHCU velká KORN party v restauraci Na Růžku a můžete se těšit na opravdoví výplach hlav a mozků a co je fajn, že vstup je ZADARMO!!!!

Těšíme se na Vás a brzy s dalšími novinkami RyoHCU

21.3.2010
Další povedená akce za námi.
Takže máme za sebou další RyoHCU akci a děkujeme kapelám Sklepmaster, kteří celou akci zahájili a dostali lidi kurvadrát do varu. Následoval pořádnej nášup od místní bandy Hechitera, která dokonce musela kvůli fans přidat i něco navíc. Soulsick, během jejichž koncertu snad málem vyskákaly veškeré pojistky z celého klubu a zdi praskaly jak divé ( tlak to byl jak kráva) a HC3, kteří celou akci úspěšně zakončili. Chtěli bychom hlavně poděkovat Vám všem, kteří jste přišli podpořit, zapařit a vytvořit naprosto dokonalou kulervoucí atmosféru (Horní Město se vytáhlo obzvláště).

1.3.2010
Web už se začíná pomalu rýsovat do konečného stavu.
RyoHCU čili Ryo HardCore United spouští svůj první vlastní web! Naleznete zde veškeré informace o tomto fesťáku. Zatím prosím mějte trpělivost, veškeré sekce se budou doplňovat postupem času, takže je to na delší dobu.